Kontakt

Kontakt oss

Har du spørsmål vedrørende noen av våre tjenester?

Send oss en melding via kontaktskjema, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Send oss en melding




Ansatte

Odd Magne Erichsen
daglig leder

Telefon: 56 15 70 12
E-post: oddmagne@omeas.no

Digitalt visittkort

Ingrid Johansen
regnskapsmedarbeider

Telefon: 56 15 70 02
E-post: ingrid@omeas.no

Digitalt visittkort

Marie Fjellhaug
regnskapsmedarbeider

Telefon: 56 15 70 04
E-post: marie@omeas.no

Digitalt visittkort

Renate Mikkelsen
administrasjonssekretær

Telefon: 56 15 70 00
E-post: renate@omeas.no

Digitalt visittkort

Line Heimdal Thorsen
regnskapsmedarbeider

Telefon: 56 15 70 08
E-post: line@omeas.no

Digitalt visittkort

Jorunn Bergersen
autorisert regnskapsfører

Telefon: 56 15 70 09
E-post: jorunn@omeas.no

Digitalt visittkort

Lisa Fauskanger
regnskapsmedarbeider

Telefon: 56 15 70 05
E-post: lisa@omeas.no

Digitalt visittkort

Tina Iversen
autorisert regnskapsfører

Telefon: 56 15 70 01
E-post: tina@omeas.no

Digitalt visittkort

Anna Stenfeldt
regnskapsmedarbeider

Telefon: 56 15 70 11
E-post: anna@omeas.no

Digitalt visittkort

Rebecca Johansen
regnskapsmedarbeider

Telefon: 56 15 70 10
E-post: rebecca@omeas.no

Digitalt visittkort